HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ

ANAHTARGRUP DANIŞMANLIK

Anahtargrup Danışmanlık gelişen ve küreselleşen ekonomi ile entegrasyonu hızlı bir şekilde gerçekleşen Türkiye’de özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik olarak Kalite Yönetim Sistemleri ve Yönetim Danışmanlığı hizmetlerini sağlamak amacıyla 2012 yılında  kurulmuştur.

Anahtargrup Danışmanlık değişimi dikkate alarak konularında lider ulusal ve uluslararası hizmet kuruluşları ile iş ortaklıkları oluşturmuş, yerel iş tecrübesi ve uluslararası bilgi birikimi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Anahtargrup Danışmanlık yönetim sistemlerinin aktif kullanıldığı ve sürekli iyileştirme felsefesinin benimsendiği biçimde şirketlere belgelendirme ve danışmanlık faaliyetleri veren firmamız, tasarım, analiz, geliştirme, modelleme, sistem belgelendirme konusunda danışmanlık faaliyetleri yürütme, proje yönetimi, denetimi ve kullanıma ile hazırlama gibi danışmanlık hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Anahtargrup Danışmanlık olarak TSE kurumu tarafından denetlenip TSE HYB ( TS 13573 Standardında) Hizmet ve Sanayi işletmeleri için Danışmanlık Hizmetleri kapsamında belgelendirilmiştir.

Anahtargrup Danışmanlık olarak sahip olduğumuz sektörel bilgi, gelişmiş yetkinlikler ve uzman ekibimiz ile küreselleşen dünyaya uyum sağlamak adına küçük ve orta ölçekli firmalara değer katmak üzere ürün veya sistem belgelendirme hizmetleri konularına danışmanlık hizmetleri faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

Etkin Ekip çalışması yoluyla, süreçlere pratiklik kazandırmak ve müşterilerimize ve topluma değer katmak, kattığımız değeri sürekli iyileştirme düşüncesiyle müşterilerimizi ve toplumumuzu ileriye götürmektir.

Vizyonumuz

Türkiye’deki Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin “kurumsallaşmasına katkıda bulunmak” adına standart ve beklentileri aşan, kalite ve güveni temsil eden lider ve kurumsal bir danışmanlık şirketi olmak. şeklinde özetleyebiliriz.

Değerlerimiz

  • Güvenilir olmak.
  • Yasalara ve etik kurallara bağlı olmak.
  • Yaratıcı ve yenilikçi olmak.